447) قیمت برق تا مهرماه افزایش نمی‌یابد

محمد بهزاد درباره وضعیت خاموشی برق در تابستان امسال اظهار داشت: در سال گذشته 5 هزار مگاوات نیروگاه جدید وارد مدار شده که تمام آنها نیز سرویس شده است. وی افزود: برای اولین بار توانستیم تا پایان فروردین تمام نیروگا‌ه‌های موجود را تعمیر و بازبینی کنیم.
معاون وزیر نیرو به اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها اشاره و تصریح کرد: با توجه به اجرای این قانون مصرف انرژی نه تنها افزایش نیافته بلکه کمتر از سال گذشته نیز شده است.
بهزاد ادامه داد: پیک مصرف برق امسال کمتر از سال گذشته شده است. این مقام مسئول در وزارت نیرو با تاکید بر اینکه اگر مدیریت مصرف و صرفه‌جویی مردم ادامه داشته باشد مشکلی در خصوص تامین انرژی روی نخواهد داد، گفت: در صورت ادامه وضعیت موجود برای تامین انرژی تابستان مشکلی نخواهیم داشت.
وی تاکید کرد: بنابراین با وجود مدیریت مصرف و صرفه جویی مردم و همچنین عدم بروز مشکلات غیرقابل پیش‌بینی مشکلی درخصوص خاموشی در تابستان روی نخواهد داد.
معاون وزیر نیرو در همین خصوص تاکید کرد: بهتر است جنبه مثبت قضیه را دید و مدام به خاموشی‌ها توجه نداشته باشیم. بهزاد درخصوص زمان افزایش مجدد قیمت برق نیز گفت: تا مهر ماه افزایش قیمت برق نخواهیم داشت.

http://www.shasa.ir/newsdetail-113582-fa.html

/ 1 نظر / 27 بازدید
مجتبی

وبلاگت عالیه مهندس عزیز...خسته نباشی